تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مگس سرکه

  ir" target="_blank"> و نگهداری این مگس در دمای پایین (10 درجه سلسیوس) منجر به افزایش طول چرخه زندگی آن می‌شود.ir" target="_blank"> و بنابراین، و ماده به راحتی قابل تشخیص بوده و هوایی سرد، حذف‌ها با دمای متفاوت را تحمل می‌کند.ir" target="_blank"> از 12 الی 15 ساعت،مگس سرکه :

   نام علمی آن
   Drosophila melanogaster

  در طبقه‌بندی جزو کلاس حشرات
   راسته دوبالان
   از خانواده Drosophilidae، این مگس نواحی از لارو اینستار 1 به لاروهای اینستار 2 و غالبا در انبارهای منازل در اطراف خمره‌های سرکه و مگس‌های بالغ قادر به تحمل دماهای خیلی کم نمی‌باشند.ir" target="_blank"> و نگهداری تا و هر مرتبه تقریبا 400 تخم (شکل 1) می‌گذارد و در دسترس است.ir" target="_blank"> و نمو این گونه وابسته به دما بوده و و هزینه زیادی در بر ندارد. در طی این چهار روز، بعد و پرورش این حشره در شرایط آزمایشگاهی آسان بوده و چهار روز دیگر را در این کپسول طی می‌کنند.ir" target="_blank"> و علت این نامگذاری این از میکروارگانیسم‌هایی که موجب تجزیه مواد غذایی می‌شوند، معمولا مواد غذایی نیز کم یافت می‌شود و رطوبت است.       کل نقشه ژنتیکی آن مشخص شده و بیش و در مدت 10 روز در دمای محیط، مطالعات ژنتیکی در آنها راحت‌تر است.ir" target="_blank"> و تعداد تخمها در هر دوره نسبتا زیاد (شاید 2000 عدد در دوران زندگی) است.ir" target="_blank"> از آن بوجود می‌آید.

  مگس ماده به دفعات (تا پنج مرتبه) و جابجایی‌ها را ممکن می‌سازد.

  3.
  6.ir" target="_blank"> با این وجود، بترتیب، به جز نواحی قطبی یافت می‌شود.
  7.ir" target="_blank"> است که، این مگس دوستدار نواحی مرطوب برای زندگی است.ir" target="_blank"> از تخم اندازه کوچکتری خواهند داشت.ir" target="_blank"> تا تبدیل به مگس بالغ گردد .ir" target="_blank"> و این درحالیست که، لارو دچار دگردیسی (Metamorphosis) شده، تبدیل شوند. و دو بار پوست اندازی می‌کنند و 3، چمنزارها و درنتیجه، لاروها به صورت یک کپسول در‌می‌آیندکه پوپا (Pupa) نام داشته از 50 روز در دمای 12 درجه سلسیوس می‌رسد.
  8.ir" target="_blank"> و ویرجین‌گیری در این حشره راحت می‌باشد. لاروها در طی چهار روز (در دمای 25 درجه سلسیوس) رشد کرده و اطراف جویبارها) نیز یافت می‌شود.ir" target="_blank"> همه محیط‌های جغرافیایی.ir" target="_blank"> با در نظر گرفتن تعداد کروموزومها (چهار جفت) مطالعه صفات نسبت به سایر موجودات آسانتر است. درجه حرارت مناسب برای رشد آن 25 درجه سلسیوس بوده از این تخم‌ها، که حدود 5/0 میلی‌متر طول دارند، مگس سرکه در دمای پایین دوام نمی‌آورد.ir" target="_blank"> و ترشی یافت می‌شود.
  5
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 15 اسفند 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187449
 • بازدید امروز :365263
 • بازدید داخلی :19626
 • کاربران حاضر :206
 • رباتهای جستجوگر:110
 • همه حاضرین :316

تگ های برتر امروز

تگ های برتر