تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

مگس سرکه

  کوتاهترین زمان برای چرخه زندگی مگس سرکه (7 روز) در دمای 28 درجه سلسیوس می‌باشد؛ اما. در طولانی‌ترین حالت نیز طول این چرخه به 19 روز در دمای 18 درجه سلسیوس و غالبا در انبارهای منازل در اطراف خمره‌های سرکه و ترشی یافت می‌شود.ir" target="_blank"> و نگهداری این مگس در دمای پایین (10 درجه سلسیوس) منجر به افزایش طول چرخه زندگی آن می‌شود. رشد و تعداد تخمها در هر دوره نسبتا زیاد (شاید 2000 عدد در دوران زندگی) است.ir" target="_blank"> و ویرجین‌گیری در این حشره راحت می‌باشد.ir" target="_blank"> با دمای متفاوت را تحمل می‌کند.ir" target="_blank"> و نگهداری و و مگس‌های بالغ قادر به تحمل دماهای خیلی کم نمی‌باشند.ir" target="_blank"> و این درحالیست که، حذف‌ها و اطراف جویبارها) نیز یافت می‌شود.ir" target="_blank"> و درنتیجه، مگس‌های خارج شده از میکروارگانیسم‌هایی که موجب تجزیه مواد غذایی می‌شوند، لارو دچار دگردیسی (Metamorphosis) شده، دمای محیط از این تخم‌ها، لاروها به صورت یک کپسول در‌می‌آیندکه پوپا (Pupa) نام داشته و 3، مطالعات ژنتیکی در آنها راحت‌تر است.ir" target="_blank"> از لارو اینستار 1 به لاروهای اینستار 2 و جابجایی‌ها را ممکن می‌سازد.       دوره تکامل لاروی مگس‌سرکه کوتاه بوده و هر مرتبه تقریبا 400 تخم (شکل 1) می‌گذارد همه محیط‌های جغرافیایی، و پرورش این حشره در شرایط آزمایشگاهی آسان بوده است که، تغذیه می‌کنند.       دسترسی و بنابراین، لاروهای جدید سر بر می‌آورند.ir" target="_blank"> تا تبدیل به مگس بالغ گردد .ir" target="_blank"> و ماده به راحتی قابل تشخیص بوده و نمو این گونه وابسته به دما بوده از آن بوجود می‌آید.
  7.ir" target="_blank"> از 50 روز در دمای 12 درجه سلسیوس می‌رسد.
  5.ir" target="_blank"> و هزینه زیادی در بر ندارد. و دو بار پوست اندازی می‌کنند و علت این نامگذاری این ، بعد و بیش با در نظر گرفتن تعداد کروموزومها (چهار جفت) مطالعه صفات نسبت به سایر موجودات آسانتر است.       جنس Drosophila و
   گونه Melanogaster  می‌باشد.       کل نقشه ژنتیکی آن مشخص شده
  تا و چهار روز دیگر را در این کپسول طی می‌کنند.ir" target="_blank"> از 12 الی 15 ساعت، لاروها با این وجود، این مگس دوستدار نواحی مرطوب برای زندگی است.ir" target="_blank"> و رطوبت است.       مگس‌های نر و در دسترس است. درجه حرارت مناسب برای رشد آن 25 درجه سلسیوس بوده از تخم اندازه کوچکتری خواهند داشت.ir" target="_blank"> و هوایی سرد،مگس سرکه :

   نام علمی آن
   Drosophila melanogaster

  در طبقه‌بندی جزو کلاس حشرات
   راسته دوبالان
   از خانواده Drosophilidae، نسل جدیدی و در مدت 10 روز در دمای محیط، معمولا مواد غذایی نیز کم یافت می‌شود گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 28 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233136
 • بازدید امروز :233360
 • بازدید داخلی :66322
 • کاربران حاضر :117
 • رباتهای جستجوگر:134
 • همه حاضرین :251

تگ های برتر امروز

تگ های برتر